Aprašymas
DK224
Paprasta struktūra, patikima technologija, stabilus veikimas; Didelio stiprumo PC/ABS korpusas, lengvas, patvarus; Aliuminio vairo tvirtinimo kilpa su tvirtu fiksavimu; Naudojant galvanizavimo technologiją dekoravimui, prabangiau ir gražiau; IPX4 atsparumas vandeniui; Aplinkosauginė medžiaga, RoHS sertifikatas.
Specifikacija
| Patvirtinimas | RoHS / REACH |
| Dydis | L73mm P55mm A33mm |
| Svoris | 37g |
| Atsparus vandeniui | IPX4 |
| Medžiaga | PC/ABS |
| Laidai | 4 Smeigtukai |
| Dabartinė | 3A/12V DC |
| Darbinė temperatūra | -25 laipsniai -65 laipsniai |
| Vielos įtempimas | Didesnė arba lygi 130 N |
| Patvarumas | 50 000 poravimosi ciklas |




Populiarus Žymos: dk224, Kinija dk224 gamintojai, tiekėjai, gamykla






