Aprašymas
Stabilios kokybės dvi salės; Pramoninio lygio sukimo tikslumas su Beringo struktūra; Ergonomiškas dizainas patogesniam darbui;
Tarnavimo laikas Didesnis arba lygus 150 000 kartų; IPX7 atsparumas vandeniui; Silicio rankena su minkšta rankena; EMC elektromagnetinio suderinamumo dizainas, patikimas
veikimas elektromagnetinėje aplinkoje.
Specifikacija
| Patvirtinimas | RoHS / REACH |
| Dydis | L158mm W78mm A73mm |
| Svoris | 220g |
| Atsparus vandeniui | IPX7 |
| Medžiaga | ADC12+PA6+20GF |
| Laidai | 5 Smeigtukai |
| Įtampa | 5V salė, karščiavimas 12V |
| Darbinė temperatūra | -25 laipsniai -65 laipsniai |
| Vielos įtempimas | Didesnė arba lygi 130 N |
| Vairo dydis | Φ22.2 |
| Sukimo intensyvumas | Didesnis arba lygus 9N.m |
| Patvarumas | 150 000 poravimosi ciklas |

Populiarus Žymos: e bike droseliai, Kinija e bike droselių gamintojai, tiekėjai, gamykla





