Aprašymas
DK324
Paprasta struktūra, patikima technologija, stabilus veikimas; Didelio stiprumo PC/ABS korpusas, lengvas, patvarus; Aliuminio vairo tvirtinimo kilpa su tvirtu fiksavimu; Naudojant galvanizavimo technologiją dekoravimui, prabangiau ir gražiau; IPX4 atsparumas vandeniui; Aplinkosaugos medžiaga, RoHS, REACH sertifikatas.
Specifikacija
| Patvirtinimas | RoHS / REACH |
| Dydis | L80mm P32mm A55mm |
| Svoris | 43g |
| Atsparus vandeniui | IPX4 |
| Medžiaga | PC/ABS |
| Laidai | 7 Smeigtukai |
| Dabartinė | 3A/12V DC |
| Darbinė temperatūra | -25 laipsniai -65 laipsniai |
| Vielos įtempimas | Didesnė arba lygi 130 N |
| Patvarumas | 10 000 poravimosi ciklas |


Populiarus Žymos: dk324, Kinija dk324 gamintojai, tiekėjai, gamykla





