Aprašymas
SW102/T
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| 1,37 colio TFT ekranas (161*320 pikselių) | Su 2.5D formos amatais | 4 kietieji mygtukai | Ne{0}}sraigtinis surinkimas |
Iteracija
Viskas kaip tik ir pagerėjo ryškumas, geriau skaitosi saulėje.
Pagerinkite mygtukų veikimo pojūtį.
Patobulintas konstrukcijos stiprumas.
Tai taikoma EN 15194-2017.
Specifikacija
| SPECIFIKACIJOS | |
| Matmenys/ Dydis | Ilgis 70 mm P 25 m A 42 mm |
| Svoris (g) | 31g |
| Medžiaga | ABS/PA |
| Darbinė temperatūra | -20 laipsnių ~ 60 laipsnių |
| Pagrindiniai duomenys | |
| Ekrano tipas | 1,37 colio TFT |
| Nominali įtampa | DC 24V/36V/48V |
| Dabartinė | 12mA/36V |
| Montavimo parametrai | |
| Bendravimas | UART/CAN |
| Vairas laikymui | Ø 22.2 |
| Rodyti informaciją | PAS lygis / greitis / kelionė / ODO / šviesos būsenos akumuliatoriaus indikatorius / klaidos signalas / ėjimas ir kt. |
| Duomenų prievadas | Bluetooth (pasirinktinai) |
| Testai ir sertifikatai | |
| Atsparus vandeniui | IPX5 |
| Sertifikatai | RoHS/CE |



Populiarus Žymos: sw102/t, Kinija sw102/t gamintojai, tiekėjai, gamykla








