Aprašymas
QD472
D472 šviesa yra daugiafunkcis{1}}priekinis žibintas su dienos, artimųjų ir tolimųjų šviesų apšvietimu. Jis naudoja aukštos-kokybės LED šviesos šaltinį ir visą-aliuminį, kad būtų užtikrintas didelis ryškumas ir atitiktų šviesos diodų šilumos išsklaidymo reikalavimus. Šiuo metu yra trys versijos, atitinkančios e-dviračių surinkimo gamyklos poreikius dėl skirtingų funkcijų ir išlaidų.
Specifikacija
| Patvirtinimas | ECE B klasė / CE |
| Dydis | L145.1mm P98.3mm A145.1mm |
| Svoris | 173.5g |
| Laidai | 4 Smeigtukai+ 2 Smeigtukai |
| Atsparus vandeniui | IPX5 |
| Įtampa | 12V / 36-48V / 72V |
| Centrinis šviesumas | Artimos šviesos:100LUX ; Tolimosios šviesos: 230 LUX |
| Šviesos šaltinis | LED |
| Ragas decibelas | 80±5dB |
| Garso įtampa | DC 36-48V / 12V |
| Galia |
Dienos šviesa 11W; Artimosios šviesos 8,5W; Tolimosios šviesos 8,5W
|




Populiarus Žymos: qd472, Kinija qd472 gamintojai, tiekėjai, gamykla






