Aprašymas
DK552

P+R amatas

Ultragarsinio suvirinimo aparatas
Specifikacija
| Patvirtinimas | RoHS |
| Dydis | Ilgis 50 mm P 32,5 mm A 43,6 mm |
| Svoris | 35g |
| Atsparus vandeniui | IPX5 |
| Medžiaga | PC+ABS |
| Vairas laikymui | φ22,2 mm |
| Dabartinė | 2mA |
| Darbinė temperatūra | -20 laipsnių -70 laipsnių |
| Vielos įtempimas | Didesnė arba lygi 50N |
Populiarus Žymos: dk552, Kinija dk552 gamintojai, tiekėjai, gamykla


