Aprašymas
DK430

P+R amatas

Mygtukas su smeigtuku į{0}}formuoti
Specifikacija
| Patvirtinimas | RoHS |
| Dydis | L46mm P20mm A42mm |
| Svoris | 23g |
| Atsparus vandeniui | IPX5 |
| Medžiaga | PC+ABS |
| Vairas laikymui | φ22,2 mm |
| Dabartinė | 2mA |
| Darbinė temperatūra | -20 laipsnių -70 laipsnių |
| Vielos įtempimas | Didesnė arba lygi 50N |

Populiarus Žymos: dk430, Kinija dk430 gamintojai, tiekėjai, gamykla






