Aprašymas
DZ43
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| 3,2 colio VA daugiaspalvis visos perspektyvos segmentas | Motociklo raumenų stilius | USB įkrovimo funkcija | Šviesos jutiklis |
3,2" VA daugiaspalvis visos perspektyvos segmentas;
USB įkrovimo funkcija;
Motociklo musle stilius;
Šviesos jutiklis.
Specifikacija
| SPECIFIKACIJOS | |
| Matmenys/ Dydis | P112mm P 102mm A 55mm |
| Svoris (g) | 142g |
| Medžiaga | ABS/PA |
| Darbinė temperatūra | -20 laipsnių ~ 60 laipsnių |
| Pagrindiniai duomenys | |
| Ekrano tipas | 3,5" VA |
| Nominali įtampa | DC 24V/36V/48V |
| Dabartinė | 42mA / 36V |
| Montavimo parametrai | |
| Bendravimas | UART/CAN |
| Vairas laikymui | Ø 22.2/25.4/31.8 |
| Rodyti informaciją | Greitis / kelionė / ODO / USB / atstumas ST / šviesos būsena / akumuliatoriaus indikatorius / klaidų aliarmas / ėjimas ir kt. |
| Duomenų prievadas | Bluetooth (pasirinktinai) |
| Testai ir sertifikatai | |
| Atsparus vandeniui | IPX5 |
| Sertifikatai | RoHS/CE |


Populiarus Žymos: dz43, Kinija dz43 gamintojai, tiekėjai, gamykla










