Aprašymas
QD576
Specifikacija
| Dydis | L60mm P46mm A46mm |
| Svoris | 47g |
| Laidai | 2 Smeigtukai |
| Atsparus vandeniui | IPX5 |
| Įtampa | DC 48V / 6-48V |
| Centrinis šviesumas | 40 LUX |
| Šviesos šaltinis | LED |
| Galia | 2.5W |
Populiarus Žymos: qd576, Kinija qd576 gamintojai, tiekėjai, gamykla


