Aprašymas
376ZX
Priimami išoriniai laidai, laisvas suderinimas ir ne{0}}trukdymas; Nuimamas šoninis dangtelis, lengva priežiūra;
Aukštai temperatūrai atspari tefloninė viela, tinkama įvairioms aplinkoms;
Pasiekite IPX7 atsparumą vandeniui;
Aplinkosaugos ir RoHS, REACH sertifikatas.
Specifikacija
| Patvirtinimas | RoHS / REACH |
| Dydis | L65mm W52mm A17mm |
| Svoris | 28g |
| Atsparus vandeniui | IPX7 |
| Medžiaga | PA+GF |
| Laidai | 3 Smeigtukai |
| Įtampa | Darbinė įtampa 5v Išėjimo įtampa 0,8-4,2V |
| Darbinė temperatūra | -25 laipsniai -65 laipsniai |
| Vielos įtempimas | Didesnė arba lygi 100 N |
| Sukimosi kampas | 0 laipsnių -35 laipsnių |
| Sukimo intensyvumas | Didesnis arba lygus 5N.m |
| Patvarumas | 100 000 poravimosi ciklas |

Populiarus Žymos: 376zx, Kinija 376zx gamintojai, tiekėjai, gamykla






