Aprašymas
106DX
Išskirtinė forma ir elegantiškas stilius;
Patikima technologija, stabilus veikimas;
Didelio stiprumo plastikinis apvalkalas;
Aliuminio vairo tvirtinimo kilpa su tvirtu fiksavimu;
Ergonomiškas valdymas, didelis klavišų plotas, lengvas ir patogus jausmas;
Pasiekite IPX7 atsparumą vandeniui;
Aplinkosauginė medžiaga, RoHS sertifikatas.
Specifikacija
| Patvirtinimas | RoHS / REACH |
| Dydis | L46mm P46mm A59mm |
| Svoris | 47g |
| Atsparus vandeniui | IPX5 |
| Medžiaga | ABS, PA66/GF20 |
| Laidai | 3 Smeigtukai |
| Įtampa | Darbinė įtampa 5v Išėjimo įtampa 0,8-4,2V |
| Darbinė temperatūra | -25 laipsniai -65 laipsniai |
| Vielos įtempimas | Didesnė arba lygi 60N |
| Sukimosi kampas | 0 laipsnių -65 laipsnių |
| Sukimo intensyvumas | Didesnis arba lygus 5N.m |
| Patvarumas | 100 000 poravimosi ciklas |
Populiarus Žymos: 106dx, Kinija 106dx gamintojai, tiekėjai, gamykla


