Aprašymas
108PDD+BS108
Paprasta struktūra, patikimas procesas, stabilus veikimas; Pasirinktas aukštos kokybės{0}}elektrinis jungiklis; Visiškai sandari, vandeniui ir dulkėms atspari konstrukcija.
Specifikacija
| Patvirtinimas | RoHS / REACH |
| Dydis | L156mm W105mm A34mm |
| Svoris | 120g |
| Atsparus vandeniui | IPX6 |
| Medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Laidai | 2 Smeigtukai |
| Dabartinė | 1A (maks.) |
| Darbinė temperatūra | -25 laipsniai -65 laipsniai |
| Atsparumas tempimui | Didesnė arba lygi 450 N |
| Patvarumas | 100 000 poravimosi ciklas |


Populiarus Žymos: 108pdd+bs108, Kinija 108pdd+bs108 gamintojai, tiekėjai, gamykla




