Aprašymas
218X/2.HT721+DG560
Didelio stiprumo plastikinis apvalkalas, lengvas, patvarus; Nuimamas šoninis dangtelis, lengva priežiūra; Galinis vidinis išsiplėtimo užraktas, gražus ir stabilus; Aukštai temperatūrai atspari tefloninė viela, tinkama įvairioms aplinkoms; EMS elektromagnetinio suderinamumo dizainas, patikimas veikimas elektromagnetinėje aplinkoje; Pasiekite IPX7 atsparumą vandeniui.
Specifikacija
| Dydis | L135mm W52mm A51mm |
| Atsparus vandeniui | IPX7 |
| Medžiaga | Salė:+5V |
| Įtampa | Salė:+5V |
| Darbinė temperatūra | -20 laipsnių -60 laipsnių |
| Vielos įtempimas | Didesnė arba lygi 30N |
| Sukimosi kampas | 0 laipsnių -68 laipsnių |
| Sukimo intensyvumas | Didesnis arba lygus 9N.m |
| Patvarumas | 100 000 poravimosi ciklas |

Populiarus Žymos: 218x/2.ht721+dg560, Kinija 218x/2.ht721+dg560 gamintojai, tiekėjai, gamykla


