Aprašymas
WD502
Protinga ir madinga išvaizda; Tinka dviračiams ir motoroleriams su ECE ir ISO standartais. Jis maitinamas nuolatinės srovės maitinimu ir naudoja LED šviesos šaltinį bei visiškai sandarią struktūrą. Atsparumas dulkėms ir vandeniui yra IPX5; Naudokite aukštos-kokybės štampuotą plieną ir didelio-tikslumo technologiją, kad užtikrintumėte plastikinių dalių tvirtinimo tikslumą ir puikią paviršiaus tekstūrą bei detales; Matymo kampas yra didesnis nei 220 laipsnių.
Specifikacija
| Patvirtinimas | StVZO / ECE / CE |
| Dydis | L25mm P31mm A52mm |
| Svoris | 34g |
| Laidai | 3 Smeigtukai |
| Atsparus vandeniui | IPX5 |
| Įtampa | DC 6V / 12V |
| Šviesos šaltinis | LED |
| Galia | Gabaritinės lemputės:0,2W ; Stabdymo žibintas: 1,8W |
Populiarus Žymos: wd502, Kinija wd502 gamintojai, tiekėjai, gamykla


